€ 4000 - 9000 PLN/mc

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy kwiatach bez języka ogrodnictwo Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Opublikowany: 20 grudnia 2019 23:12

Zatrudnienie w ogrodnictwie dla Polaków aktualne od zaraz. Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy kwiatach na terenie Westfalii. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Westfalia.

Wynagrodzenie: 4000 – 9000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy kwiatach, takich jak: dalie, pelargonie, storczyki, chryzantemy oraz wrzosy itp.;
  • zadaniem będzie przesadzanie kwiatów, zajmowanie się cebulkami, a także przygotowywanie różnych kompozycji kwiatowych oraz sortowanie kwiatów, pakowanie i oczyszczanie ich.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • dogodne godziny pracy;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych;
  • darmowe przejazdy do/z pracy;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Zgłaszać się można od poniedziałku w godzinach od 8 do 16 pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57 lub +48 95 757 09 90

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-kwiatach-od-zaraz-w-ogrodnictwie-westfalia/

ID ogłoszenia: 5725dfd0bf2933ad