€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2017 od zaraz bez języka przy kwiatach Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 00:40

Aktualne ogłoszenie sezonowego zatrudnienia w szklarni ze Straelen. Ogrodnictwo 2017 praca w Niemczech od zaraz przy kwiatach dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Straelen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca sezonowa przy pielęgnacji oraz ścinaniu kwiatów
  • zadaniem pracownika będzie również przesadzanie, specjalne przechowywanie oraz pakowanie roślin
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność szybkiej i wydajnej pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • gotowość do podjęcia sezonowej pracy od zaraz

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na sezon 2017
  • zatrudnienie w firmie ogrodniczej blisko granicy z Holandią
  • bezpłatny transport do pracy
  • darmowe miejsce do zamieszkania w domkach jednorodzinnych znajdujących się blisko szklarni

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

bde-bde@wp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-straelen/

ID ogłoszenia: 1245939c0eacb71a