€ 5 euro netto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par w gospodarstwie rolnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 10 września 2014 21:54

Gospodarstwo rolne poszukuje par do fizycznej pracy w Niemczech. Aktualne zatrudnienie w rolnictwie przy zadaniach polowych, opiece nad zwierzętami. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa 5 euro netto/h

Zatrudnienie dla par – niekoniecznie małżeństw, mile widziane rodzeństwa, znajomi, itp

Obowiązki:

  • Stanowisko dotyczy pracy w gospodarstwie rolnym.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie wszelkich zadań przy zwierzętach – sprzątanie, dojenie, karmienie
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za prace polowe oraz wszelkich innych zadaniach przy prowadzeniu gospodarstwa.

Oczekiwania:

  • Koniecznym warunkiem jest znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • potrzebne jest również doświadczenie
  • czynne prawo jazdy kat B – niezbędne do prowadzenia traktora
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • pracodawca organizuje pracownikom również pełne wyżywienie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt na adres: praca.niemcy2013@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-gospodarczy-mile-widziane-pary-malzenstwa-rodzenstwo-itp-2503652.html

ID ogłoszenia: 6645410c0b4d8406

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par w gospodarstwie rolnym”

  1. ROBERT SZYMANSKI na 21 marca 2015 @ 08:03

    jestem zaineresowany praca pracowalem przy zbiorach kapusty salaty prosze o kontakt 604697138