€ do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla ogrodnika Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 23:37

Dam sezonową pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych przy utrzymywaniu, pielęgnacji terenów zielonych. Aktualne ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem dla ogrodników.

Stanowisko: Pracownik zieleni – ogrodnik

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Nr referencyjny: DE/0704/G/FaM

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace ogrodnicze mające na celu utrzymanie i odpowiednie pielęgnowanie terenów zielonych.
  • Do zadań należeć będzie koszenie trawników, nawożenie, podlewanie, sadzenie roślin.
  • Inne prace, np. przycinanie drzewek.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres 12 miesięcy
  • posiadanie doświadczenia w pracach ogrodniczych
  • dbanie o ład i porządek oraz o estetykę wykonywanej pracy
  • umiejętność efektywnego organizowania dnia pracy
  • bezproblemowa zdolność obsługi maszyn takich jak: kosiarka, glebogryzarka, wykaszarka, itp.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat – zapewnione 40 godzin pracy w tygodniu
  • wysokie stawki
  • pracę na 12 miesięcy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • zapewniony płatny urlop
  • zorganizowany przejazd i kwatera
  • legalna umowa niemiecka z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • pracodawca pomaga w kwestiach urzędowych np.: uzyskaniu klasy podatkowej oraz meldunku w Niemczech
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą elektroniczną na adres: info@walterfachkraft.pl

Prosimy aby CV było w języku niemieckim.

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-zieleni-ogrodnik-z-jniemieckim-id279226.html

ID ogłoszenia: 611552a82943d285