€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka zbiory truskawek od zaraz 2020 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 20:29

Zatrudnienie w Rövershagen bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek 2020. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się zbieraniem truskawek.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie dodatkowych uprawnień i umiejętności, które będą przydatne do pracy w rolnictwie;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premię akordową;
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne;
  • bezpłatne zakwaterowanie, jeżeli zostanie się w pracy przez przynajmniej 45 dni, a do 45 dni będzie płatne 15 Eur na dobę;
  • darmowe śniadanie oraz obiad;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę również dla par.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +48 713 666 081 albo można wysłać swoje CV na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-w-rovershagen-2020/

ID ogłoszenia: 5065efca6b697fb6