€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie Stuttgart dla murarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 17 listopada 2013 23:48

Firma z branży budowlanej ze Stuttgartu rekrutuje na stanowisko murarza. Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie domów i mieszkań dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: stawka 9 euro netto/h;

Termin: zatrudnienie od 01,12,2013

Opis stanowiska:

  • Wszelkie prace budowlane związane z murowaniem mieszkań oraz domów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia
  • odpowiednie wykształcenie
  • posiadanie własnego samochodu
  • dobra znajomość języka

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie wraz z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym
  • zamieszkanie zorganizowane- koszt pokrywa pracodawca
  • praca również w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Prosimy o kontakt z Piotrem Trzebiatowskim
numer kontaktowy: 0048609408544

źródło: http://www.praca-anglia.pl/oferta-pracy,35,4,3038

ID ogłoszenia: 841528925ed37dcb