€ 11 - 12 Netto/h

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie remonty-wykończenia od zaraz Hamburg z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 18:47

Ciekawa oferta zagranicznej pracy w Niemczech w budownictwie przy remontach, jak i wykończeniach. Zatrudnienie jest od zaraz. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka niemieckiego i oferuje zakwaterowanie bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 11 – 12 Eur netto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac budowlanych przy remontach i wykończeniach.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość branży;
  • umiejętność pracowania indywidualnie, jak i w zespole;
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie podstawowym;
  • własny samochód lub korzystnie z transportu publicznego.

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie bezpłatnie;
  • ciągłość pracy;
  • różnorodny zakres prac.

Aplikacja:

Osoby, które nie znają języka niemieckiego i są bez dyspozycyjności mobilnej, ale są kompetentne i chętne do pracy również mogą składać swoje zgłoszenia.

Aplikacje należy wysyłać na: praca@dankersinternational.com lub pod numerem telefonu: 0031612155851.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-przy-remontach-wykonczeniach-hamburg-od-zaraz-2019/

ID ogłoszenia: 4735c3e200a11aca