€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy dociepleniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 1 czerwca 2014 22:19

Poszukujemy pracownika przy malowaniu i dociepleniach budynków w Stuttgarcie. Aktualna praca w Niemczech dla Polaków przy malowaniu, szpachlowaniu, i ocieplaniu budynków za pomocą styropianu.

Stanowisko: Dociepleniowiec

Miejsce pracy: Stuttgart

Zarobki: do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za docieplanie budynków za pomocą styropianu.
  • Do zadań należeć będzie również malowanie ścian, szpachlowanie, gruntowanie, tynkowanie.
  • Obowiązkiem pracownika będzie docieranie oraz dogładzanie pomalowanych powierzchni.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym-konieczne
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na budowie przy ociepleniach budynków
  • możliwość przyjechania samochodem
  • posiadanie świadectw pracy potwierdzających doświadczenie
  • wykształcenie budowlane, pracownik powinien posiadać dyplom czeladniczy

Oferta:

  • rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • pełny pakiet socjalny
  • zatrudnienie na cały etat plus możliwość wypracowania nadgodzin
  • pracownik będzie pod stałą opieką polskojęzycznego pracownika

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe warunki proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl

W tytule prosimy o wpisanie: Malarz/ Docieplenia

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-224617/

ID ogłoszenia: 809538adcba486ad