€ od 11.75 do 12 euro brutto plus dieta

Oferta pracy w Niemczech w budownictwie malarz i lakiernik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 17 października 2013 20:08

Firma budowlana poszukuje malarza- lakiernika. Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie przy malowaniu, szpachlowaniu, lakierowaniu. Oferta dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz i Lakiernik

Wynagrodzenie: od 11.75 do 12 euro brutto plus dieta od 5 do 6 euro netto

Miejsce: Niemcy

Zadania:

  • Do zadań pracowników należy wykonywanie prac wykończeniowych tak jak malowanie pomieszczeń i elewacji
  • przygotowywanie wstępne powierzchni: szlifowanie, szpachlowanie
  • Malowanie oraz tapetowanie ścian
  • Dodatkowo mile widziane będzie umiejętność ocieplania budynków, układanie regipsów, układanie podłóg

Wymagamy:

  • długie doświadczenie minimum 3 letnie, posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • mile widziane będzie posiadanie dyplomu mistrza lub czeladnika
  • posiadanie własnego samochodu oraz prawo jazdy
  • samodzielność
  • zaangażowanie, elastyczność, niezawodność, punktualność
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie z dietą

Aplikacja:
Zainteresowanych ta ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV zaróno w języku niemieckim jak i polskim na adres: almavar@almavar.pl
Skype: almavar1
Telefon: 75 647 44 02, 885 414 696

źródło: http://www.praca4u.net/malarze-budowlani-do-niemiec-id195681.html

ID ogłoszenia: 318525fdfe1070ce