€ 11 Euro brutto za godzinę

Oferta pracy w Niemczech, Stuttgart operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 01:02

Pilnie poszukiwani wykwalifikowani operatorzy wózków widłowych z uprawnieniami UDT do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na terenie Stuttgartu przy kompletacji towaru na podstawie zleceń.

Obecnie dla naszego Klienta renomowanego producenta elementów z tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech. Zapewniamy stabilne i legalne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Poszukujemy kilkunastu osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (z uprawnieniami UDT)
Miejsce pracy Stuttgart

Zakres obowiązków:

Komplementacja towaru zgodnie z potrzebami działu produkcyjnego, na podstawie zleceń (przyjęcia i wydania towaru) zgodnie z gospodarką magazynową

Transport elementów i surowców na produkcję lub przygotowanie komponentów do wysyłki
Załadunek i rozładunek towarów

Dbałość o utrzymanie ciągłości dostaw surowców

Wymagania:

Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT – są konieczne.
Prosimy o zawarcie w nadsyłanym CV informacji, że uprawnienia są wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
Poszukujemy osób z udokumentowaną praktyką w prowadzeniu wózków czołowych

Min. 1 roczne na analogicznym stanowisku

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego – pozwalającej rozumieć wydawane polecenia i odpowiadać na nie. Informujemy, że przeprowadzamy weryfikację językową.
Mile widziane:

Własny samochód i prawo jazdy. Dla osób zdecydowanych użyczyć auto w projekcie przewidujemy wyższą stawkę. Prosimy o zaznaczenie tej informacji w CV.

Oferujemy:

Okres pracy. Kontrakt min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Legalne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę (z odprowadzanymi składkami)
Atrakcyjną stawkę godzinową, przekładającą się na konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
Gwarantowaną ilość godzin do wypracowania w miesiącu
Możliwość podjęcia płatnych nadgodzin
Ustawowe dodatki z tytułu zmiany nocnej, pracy w sobotę
Zakwaterowanie na miejscu – całkowity koszt zakwaterowania po stronie pracownika
to 170 € miesięcznie (nocleg oraz dodatek paliwowy)

Informujemy, że nie pobieramy prowizji od Kandydatów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami spełnia.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 1445790eb5fe3258