€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie kina bez języka dla par na wakacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 00:52

Poszukujemy par na wakacje 2015 do pracy w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Miejscowość: Berlin

Termin: od zaraz

Czas trwania zatrudnienia: od zaraz do końca września 2015

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace porządkowe w salach kinowych oraz w korytarzach i poczekalni.
  • Pracownicy wchodzą pomiędzy filmami i w ograniczonym czasie muszą uporządkować salę przed kolejnym filmem.
  • Zadania polegają głównie na odkurzaniu lub zamiataniu i wyrzucaniu śmieci pozostawionych przez klientów.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • szybkość, zwinność
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy przy sprzątaniu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany

Oferta:

  • umowa o pracę na czas określony
  • praca do podjęcia od zaraz do końca września 2015
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość wypracowywania godzin dodatkowych
  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie w organizacji miejsca zamieszkania na czas pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniżej podany adres:
dringende@europe.com
Prosimy pamiętać aby w tytule wiadomości wpisać: sprzataniekina/07/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-wakacje-niemcy-praca-przy-sprzataniu-kina-bez-znajomosci-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 689559db60e92294

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech sprzątanie kina bez języka dla par na wakacje”

  1. Dzien dobry. jestem zainteresowana pracom i moge od zaraz .Obecnie sprzotam w berlinie mieszkania prywatne.Jezyk troszke. Zdzislawa Pietras Stalinska moj tel, 888 295 953 lub 739 502 640 obecnie jestem w polsce lubuskie.

  2. wioleta kuczynska na 13 lipca 2015 @ 20:11

    nazywam sie wioleta kuczynska mam 31lat jestem po szkole handlowej i średniej jestem sumienna pracowita uczciwa bardzo mi zależy na pracy w berlinie jestem gotowa wyjechać ze szczecina od zaraz pracowałam mieszkania po remoncie bardzo prosze o kontakt pod numerem tel 882892493