€ 13 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 22 września 2016 13:00

Oferta zatrudnienia przy sprzątaniu luksusowych mieszkań i domów na terenie Norymbergii. Praca w Niemczech od zaraz dostępna dla osób z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: personel sprzątający

Miejsce: Norymberga

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 euro za godzinę brutto dla osób zatrudnionych na umowę, 15 euro z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • praca polega na czynnościach porządkowych w apartamentach i rezydencjach klientów
  • do zadań należy m.in. odkurzanie, mycie okien, pranie, wynoszenie śmieci, zmywanie
  • sprzątanie zgodnie z sugestiami klientów konkretnych pomieszczeń lub za pomocą ekologicznych środków czystości

Wymagania:

  • posługiwanie się językiem niemieckim w stopniu podstawowym
  • dobra prezencja
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • optymistyczne nastawienie
  • prawo jazdy kat. B
  • dyskrecja
  • dokładność i sumienność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • służbowe auto
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro plus media
  • zatrudnienie od zaraz
  • stabilność zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv w języku polskim i niemieckim na adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu mieszkań i rezydencji, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-mieszkan-norymberga/

ID ogłoszenia: 67457e2e9f8e2024