€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie pomocnik przy myciu okien Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:31

Prowadzimy rekrutację pracowników przy sprzątaniu w charakterze pomocnika przy myciu okien w biurowcach na terenie Osnabrück. Niemcy praca fizyczna dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik do mycia okien

Lokalizacja: Osnabrück, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace polegać będzie na myciu okien wewnątrz budynków biurowych mieszczących się w Osnabrück.
  • Jest to praca fizyczna i wymaga od pracownika dużej zręczności i dokładności.
Oczekiwania:

  •  dyspozycyjność od zaraz
  • duża motywacja
  • posiadanie doświadczenia w pracy polegającej na myciu okien
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dobra sprawność i siła fizyczna
  • atutem będzie możliwość przyjechania samochodem
  • bezproblemowe poruszanie się na drabinie
O aplikację prosimy osoby bez lęku wysokości!
Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • zamieszkanie zapewnione po przybyciu
  • dla chętnych pomoc w przygotowaniu przejazdu do Niemiec
  • uczciwe zatrudnienie z odprowadzeniem składek i opłatą ubezpieczenia
  • wysokie stawki godzinowe
Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo na poniżej podany adres:
zeitmann.912680@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-mycia-okien-niemcy-id268307.html

ID ogłoszenia: 88854de8111efe79