€ akord

Oferta pracy w Niemczech zbiory truskawek dla studentów 06.2015 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 22:07

Wakacyjna propozycja pracy w Niemczech dla studentów przy zbiorach truskawek od czerwca 2015 niedaleko Drezna. Zatrudnienie z zakwaterowaniem na 2 miesiące od 15.06 do 15.08 (termin może ulec zmianie w zależności od urodzaju owoców).

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: okolice Drezna
Zarobki: stawki akordowe (ok 0,50-0,60 euro za kilogram)
Liczba miejsc: 50

Zadania:
Typowa praca sezonowa na polu polegająca na ręcznym zbieraniu owoców i układaniu w skrzynkach, które następnie są ważone przez brygadzistów. Zebrane owoce muszą być dojrzałe – weryfikacja będzie miała miejsce przy ważeniu. Jeśli wśród ważonych owoców znajdą się zgniłe lub nie dojrzałe taka partia nie będzie zaliczana do wynagrodzenia.

Wymagania:
– pracowitość, wytrzymałość
– gotowość do pracy po 8-10 godzin na dobę
– wysoka motywacja, uczciwość
– mile widziane osoby z doświadczeniem
– ubranie nieprzemakalne jest niezbędne (każdy pracownik musi takowe posiadać we własnym zakresie)

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę sezonową w okresie wakacyjnym
– zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych (koszt 3 euro za dobę)
– dostęp do kuchni oraz łazienki
– uczciwe i przejrzyste warunki pracy

Jak aplikować?

Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem strony:

www.praca4u.net/zbiory-truskawek-niemcy-2015-id358374.html

źródło: praca4u.net

ID ogłoszenia: 680545fe1355e8a1

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech zbiory truskawek dla studentów 06.2015 Drezno”

  1. jestem zainteresowany

  2. Jestem zainteresowany tą pracą numer tel 886340818

  3. jestem zainteresowana nr tel 731576146

  4. Chciałbym pracować

  5. Jestem zainteresowana państwa ofertą proszę o kontakt

  6. Jestem zainteresowana praca .
    Proszę o kontakt 782418548