€ 8,00 € za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek dla kobiet bez języka od maja 2016 Wülfrath

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wülfrath
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 23:40

Zatrudnimy kobiety do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta z Wülfrath od maja 2016 bez znajomości języka niemieckiego. Na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce pracy: Wülfrath, Niemcy.

Zarobki: 8 euro za godzinę.

Opis stanowiska pracy:
osoba zatrudniona będzie przydzielona do zbiorów, sortowania, lub do pielęgnacji sadzonek.

Wymagania:

  • praca dla osób bezrobotnych nie zarejestrowanych w urzędzie, na rencie, studentów, gospodyń domowych;
  • możliwość zabrania ze sobą podstawowej zastawy stołowej, kilku garnków;
  • możliwość pracy fizycznej;
  • dobry stan zdrowia;
  • preferowane osoby bez nałogów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 5 euro dziennie (przy dobrych wynikach zbiorów zakwaterowanie funduje pracodawca);
  • wyjazd do pracy pod koniec maja 2016 lub na początku czerwca;
  • możliwość organizacji grupowego wyjazdu do Niemiec;
  • pracę przez 7 dni w tygodniu;

Aplikacje:
Zapraszamy do składania zgłoszeń poprzez wysłanie maila na adres:

k.burczik@jobjager.de

Zgłoszenia można wysyłać również za pośrednictwem strony www.jobjager.de

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-od-maja-2016-w-wuelfrath-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 23056b3d66d7df84