15 euro/h brutto  €

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Lista: 11 października 2015 23:09

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie w Augsburgu od zaraz dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego z doświadczeniem na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Augsburg
Wynagrodzenie: 15 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- pracownik dba o jak najwyższą jakość usług
- należy porządkować zlecone powierzchnie
- wykonywanie różnych czynności sprzątających (zależne od zlecenia)

Wymagania:
- zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów, mogących potwierdzić swoje kwalifikacje odpowiednim dokumentem
- prawo jazdy na samochód osobowy
- mile widziane podstawy języka niemieckiego
- szybkie, ale zarazem dokładne wykonywanie zadań
- punktualne stawianie się w pracy
- przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
- zaradność, dobre zdrowie, uczciwość
- przestrzeganie zasad firmowych

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- konkurencyjne stawki godzinowe
- pracę na okres 3 miesięcy
- możliwość przedłużenia umowy
- niemieckie warunki zatrudnienia
- przeszkolenie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com w temacie należy wpisać: Sprzątanie domów i mieszkań, Augsburg.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-augsburg-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-prywatnych/

ID Ogłoszenia: 194561ae59098c0b

629 liczba wyświetleń, 6 dzisiaj