€ 9 euro bruto godzina

Oferta pracy w Niemczech przy produkcji i sortowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: --
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 22:28

Rzeźnia z Niemiec poszukuje chętnych na produkcję przy mięsie. Fizyczna praca w Niemczech na magazynie przy produkcji i sortowaniu mięsa. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Pensja: 9 euro brutto godzina

umowa: o pracę na czas nieokreślony, pełny etat

Zadania:
Pracownicy będą mieli za zadanie wykonywać prace magazynowe polegające między innymi na: sortowaniu towarów, przygotowaniu i zabezpieczaniu przed wysyłką, skanowanie zamówień. Praca będzie wykonywana z użyciem sprzętów tj. wózka widłowego.

Wymagania:

  • język niemiecki poziom dobry- swobodna komunikacja.
  • wcześniejsze doświadczenie przy pracy na podobnym stanowisku- na produkcji mięsa
  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • legalną pracę na niemieckiej umowie
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • Pracodawca zapewnia pomoc przy nalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:
Cv w języku niemieckim prosimy przesyłać na adr: a.uberman@wup.zgora.pl
W tytule maila prosimy o wpisanie „sortowacz/pracownik magazynu 10000-1100595504-S ”

źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1347

ID ogłoszenia: 3755220b0f7779af

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy produkcji i sortowaniu”

  1. Witam.Wraz z kolegą byli byśmy bardzo zainteresowani powyższą ofertą pracy. Obydwoje pracowaliśmy już na sortowni zagranicą. Jesteśmy pracowitymi osobami które nie boją się wyzwań. Pracę jesteśmy w stanie podjąć od zaraz. Prosilibyśmy o pilny kontakt telefoniczny: 531626826 lub e-mail:szyc6d@wp.pl , Z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia.