1050 - 1100 € miesięcznie €

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu na stanowisku: zbieracz/pakowacz Zaven

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zaven
  • Lista: 17 sierpnia 2016 01:42

Firma z Zaven poszukuje pilnie pakowaczy / zbieraczy do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu żywności. Poszukiwane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz znających język.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG – lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
ZBIERACZ/PAKOWACZ

Opis stanowiska:
- zbieranie, przewożenie i pakowanie żywności;
- czasami praca (jazda) wózkiem widłowym

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie jako zbieracz/pakowacz; – nie wymagamy dłuższego stażu pracy;
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
- mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:
- zwrot kosztów za pierwsza podróż do Niemiec;
- zakwaterowanie;
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę tymczasową;
- pracę od poniedziałku do piątku

Kontakt: Proszę wysłać swoje CV na adres paulina.dzikon@dekrapraca.pl, oraz w treści wiadomości napisać nazwę stanowiska

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID Ogłoszenia: 58157b437513f63a

195 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: simona.piotrowska.dekra

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez simona.piotrowska.dekra »