€ 8,19 € + 200 € diety + dodatki

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 września 2013 21:38

Magazyn z Niemiec poszukuje fizycznych pracowników do zbierania zamówień, pakowania i komisjonowania. Praca w Niemczech na magazynie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pakowacz

Pensja: podstawa za godzinę 8,19 € + 200 € diety oraz dodatki

Zadania: Praca fizyczna na magazynie polegająca na komisjonowaniu towarów, zbieraniu z magazynu na słuchawkach oraz pakowanie towarów.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym (swobodna umiejętność liczenia i liczebników do 1000)
  • konieczne doświadczenie
  • odpowiedzialność i sumienność przy wykonywanych zadaniach
  • wiek poniżej 40 r.ż.

Oferta:

  • zamieszkanie
  • opiekę polskiego biura
  • gwarantujemy pracownikom dojazd do i z pracy
  • dobre wynagrodzenie
  • Umowę n czas nieokreślony
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adrese-mail: pin.gliwice@wp.pl
źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-1984761.html

ID ogłoszenia: 83852272d9b599ef