€ od 900 do 1000 euro

Oferta pracy w Niemczech pakowanie na linii produkcyjnej dla par od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster am Lech
  • Opublikowany: 20 lipca 2014 23:19

Fabryka kosmetyków prowadzi nabór pracowników na linię produkcyjną przy pakowaniu. Praca w Niemczech od zaraz w zakładzie z Münster am Lech dla par, grup. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Münster am Lech, Bawaria, Niemcy

Zarobki: od 900 do 1000 euro- po odliczeniu kosztów zakwaterowania

Obowiązki:

  • Pakowanie kosmetyków, obsługiwanie maszyn produkcyjnych.
  • Pracownik będzie miał za zadanie kontrolować proces produkcji oraz zgłaszać błędy.

Oczekiwania:

  • Chęć podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość wyjazdu na minimum rok czasu
  • dobra znajomość języka niemieckiego- w przypadku pary obowiązek dotyczy przynajmniej jednej osoby
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość pracy na zmiany
  • posiadanie swojego samochodu- wystarczy auto na parę

Oferta:

  • pracodawca organizuje zakwaterowaniu
  • po odliczeniu kosztów zakwaterowania z wypłaty pracownik otrzyma ok 900 do 1000 euro wynagrodzenia
  • zapewnione zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę ze wszystkimi świadczeniami
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na poniższy adres: rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pakowanie-kosmetykowpary-panie-panowie-od-zaraz_i1343

ID ogłoszenia: 44153c9899e76a17

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie na linii produkcyjnej dla par od zaraz”

  1. jestesmy zaitersowani od zaraz 0048 888531847