€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu mięsa Munster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Munster
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:24
Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu mięsa Munster  - Zdjęcie 1

Zakład przetwórstwa mięsnego z Munster poszukuje pracowników do pakowania na produkcji. Oferta pracy w Niemczech przy linii produkcyjnej przy pakowaniu i paletowaniu.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Munster

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca przy mięsie polegająca na wykładaniu produktów na taśmy, pakowanie. Do zadań należeć będzie wyposażanie oraz układanie na paletach.
  • Obowiązkiem pracowników będzie dbanie o należyty porządek w miejscu pracy, przestrzeganie higieny i ogólnego regulaminu zakładu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • zdolność adaptacyjna
  • samodyscyplina, pracowitość
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane posiadanie samochodu

Oferta:

  • Zamieszkanie na koszt pracownika
  • dobrą płacę plus dodatki zgodne z niemieckim prawem pracy
  • podjęcie pracy w systemie zmianowym
  • niemieckie zatrudnienie

Aplikacja:
argo@argopersonel.pl: z dopiskiem pakowacz.

Informacji udzielamy telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-15 pod numerem telefonu 697-233-336 lub 515-650-000

źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-warunki-niemieckie-id194430.html

ID ogłoszenia: 584524eda52a17c9

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu mięsa Munster”

  1. witam, jesli nie znam jezyka ale jestem w stanie sie go uczyc to czy mam szanse na ta prace? Prosze o kontakt przez email: kanakana12290@gmail.com