€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu i kontroli jakości

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 13 października 2013 21:48

Firma z Niemiec poszukuje chętnych na stanowisko pakowacz. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu, kontroli jakości i przygotowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pakowacz

Gdzie: Południowe Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiadał za pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem. Do obowiązków należeć będzie przygotowywanie paczek do wysyłki, wykonywanie kontroli jakości produktów oraz zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości.

Wymagania:

  • Nieodzownie: dobra znajomość języka
  • zorganizowanie, odpowiedzialność,
  • doświadczenie zdobyte podczas wcześniejszych prac wykonywanych na magazynie
  • dodatkowo: posiadanie samochodu będzie mile widziane

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 57525adee851fd3