€ 1640 euro miesięcznie brutto

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 18:30

Fabryka cukiernicza w Hamburga posiada wakaty przy pakowaniu ciastek. Praca w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka, a także doświadczenia. Poszukujemy osób zręcznych i pracowitych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1640 euro miesięcznie.

Obowiązki na stanowisku:

  • umieszczanie ciastek według określonej ilości lub wagi w maszynie pakującej;
  • wizualne kontrolowanie jakości;
  • układanie gotowych opakowań ciasteczek w kartonach;
  • praca wykonywana jest przy linii produkcyjnej.

Wymagania na stanowisku:

  • aktualna książeczka sanepidu;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście;
  • zręczność i spostrzegawczość;
  • punktualność;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania płatne 200 euro miesięcznie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • wsparcie w formalnościach;
  • stabilne zatrudnienie;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia tej pracy na stałe.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy przesyłać pod adres mailowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „Pakowanie ciastek BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA, Hamburg”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nasz zgłoszenia, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-ciastek-bez-jezyka-hamburg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 5135773c961e5509

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek bez języka od zaraz Hamburg”

  1. Pakowanie ciastek BEZ ZNAJOMOŚCI JEZYKA, Hamburg na 29 czerwca 2016 @ 18:47

    Dzień Dobry,
    Jako para przesyłamy Państwu CV. Czy byłaby możliwość podjęcia pracy?
    Z poważaniem
    Szypuła Martyna, Łukasz Jurkowski

  2. Witam,
    Dwie studentki zainteresowane pracą od zaraz. CV wysłane na mailu.
    Proszę o kontakt 696-050-898

  3. Proszę o kontakt pod nr Tel 792557805

  4. Pakowanie ciastek BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA na 4 sierpnia 2016 @ 12:14

    Jestem zainteresowana pracą na okres do pazdziernika