€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech pracownik remontowo – budowlany

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 15 października 2013 20:42

Propozycja pracy w Niemczech dla pracowników remontowo-budowlanych. Oferta w budownictwie przy regipsach, układaniu płytek, malowaniu ścian i ogólnych wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik remontowo budowlany

Miejsce: Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik na tym stanowisku zajmować się będzie montażem regipsów, układaniem płytek i glazury, malowaniem i tapetowaniem ścian.
  • Do obowiązków należeć będzie również montowanie stolarki okienno – drzwiowej itd.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tego tupu pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane będzie wykształcenie kierunkowe

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Niemieckiego pracodawcy
  • dobrą pensję
  • pomoc przy relokacji

Aplikacja:

  • Chętnych zapraszamy do wysyłania swojego CV w języki polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem na poniższy adres:
  • rekrutacja@eurotranspoland.pl
  • Prosimy zawszeć ” Pracownik remontowo-budowlany – Niemcy” w tytule maila

źródło: http://www.eurotranspoland.pl/rem.html

ID ogłoszenia: 662525d44854a468