€ 8,50 euro brutto/h plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech pracownik fizyczny przy przeprowadzkach Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 13:35

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Ulm przy demontażu mebli i załadunku, rozładunku rzeczy klientów na samochód.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Ulm

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę plus dodatkowo 30 euro netto diety za każdy przepracowany dzień, zmiana nocna jest płatna dodatkowo

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wszelkie prace przy przeprowadzkach.
  • Demontaż mebli, sprzętów, odpowiednie pakowanie, załadunek na samochód i na miejscu rozpakowywanie towarów.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dobre zorganizowanie
  • sprawność i zwinność
  • spryt, bystrość
  • duża motywacja do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech
  • ostrożność
  • siła fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości 30 euro netto
  • dodatek godzinowy za pracę w nocy
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: magazyn@gpjc.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-fizyczny-do-przeprowadzek-2657129.html

ID ogłoszenia: 58854cf56c17baef