€ 10 euro netto h

Oferta pracy w Niemczech pracownicy ogólnobudowalni od zaraz budowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 22 listopada 2013 22:10

Firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko pracownik ogólnobudowlany. Praca w Niemczech od zaraz w budownictwie głównie przy murowaniu dla osób z doświadczeniem oraz dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: 10 euro netto h

Termin: praca od 26.11.2013

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie wszelkich czynności ogólnobudowlanych głównie polegających na murowaniu.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie własnego auta
  • doświadczenie w pracy na stanowisku murarz
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • fachowość, solidność

Oferta:

  • Praca w Niemieckiej firmie w oparciu o niemiecką umowę
  • zamieszkanie zapewnione i na koszt pracodawcy
  • możliwość pobierania zaliczki co tydzień
  • ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
  • oferta pracy na stałe

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria chcące podjąć tą pracę proszone są o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV w języku niemieckim oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
biuro@flexjob.pl w tytule maila prosimy zawrzeć numer referencyjny: OGB/301/DE.
Kontakt telefoniczny: 0048327465740 lub 501501911

źródło: http://www.praca4u.net/pracownicy-ogolnobudowlani-niemcy-id199252.html

ID ogłoszenia: 616528f732f9e6b2