€ 9 euro brutto/h + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna bez języka Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Garmisch-Partenkirchen
  • Opublikowany: 3 grudnia 2016 03:53

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie bez znajomości języka z Garmisch-Partenkirchen na czas określony do końca marca 2017.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Rozpoczęcie: od zaraz do końca marca 2017
Lokalizacja: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy
Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w niedużym pensjonacie – ok. 20 pokoi gościnnych wraz z restauracją, znajdującym się w Garmisch-Partenkirchen
  • pomoc na kuchni w przygotowywaniu dań oraz praca na zmywaku

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • duża samodzielność i odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • możliwość pracy w różnych godzinach
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pozostania na miejscu do marca 2017
  • kreatywność

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w osobnym pokoju wraz z łazienką
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • 3 dania w restauracji
  • bardzo dużo godzin pracy – nawet do 10-12 na dobę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca Niemcy jako pomoc kuchenna, Garmisch-Partenkirchen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-pensjonacie-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 362584236f16c6a5