€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech pakowanie wędlin od zaraz bez języka dla par Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 23:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu wędlin krojonych. Ogłoszenie z Bremen skierowane dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce pracy: Bremen

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • Pakowanie wędlin krojonych zgodnie z wagą do plastikowych tacek.
  • Ostateczna kontrola jakości.
  • Obsługa taśmy produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zręczność, szybkość
  • umiejętność pracy zespołowej
  • brak problemów zdrowotnych oraz nałogów
  • obowiązkowość, niezawodność
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • pracę dla par od zaraz
  • niemiecka umowa o pracę na czas określony
  • atrakcyjne zarobki
  • wspólne zamieszkanie dla par na koszt pracowników
  • pomoc z dopełnieniem wszelkich formalności
  • wsparcie w procesie rekrutacji
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Pakowanie wędlin, Bremen”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 28355a3a804e2820

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie wędlin od zaraz bez języka dla par Brema”

  1. Witam serdecznie,
    oboje z partnerką jesteśmy zdecydowani i zdeterminowani podjąć w/w pracę, jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. CV posyłam na podany adres.
    Proszę o kontakt pod numerem

    +48 505 852 946

    lub mail group@op.pl

    Z poważaniem, Robert i Ilona.

  2. Krzysztof Demski na 14 lipca 2015 @ 19:11

    Witam Serdecznie oboje z partnerką jestesmy zainteresowani ofertą,jestesmy zdecydowani i dyspozycyjni od zaraz… Prosze o kontakt 731 606 455 mail krzysztofbrzeg@gmail.com

  3. Witam razem z partnerem ,jesteśmy pracowici ,bez nałogów ,sumienni i staranni.Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz i zamieszkania w NIEMCZECH.Jesteśmy bez nałogów ,zdrowi i efektywni.Wywiązujemy się ze swoich obowiązków i danych nam zadań.Zaczęliśmy chodzić do szkoły na język niemiecki i mamy podstawy opanowane,chcielibyśmy bardzo zacząć pracę w państwa firmie.

    Z POWAŻANIEM MONIKA I MARCIN
    TEL 723900854

  4. Jestesmy gotowi podjac wspolprace ,posiadamy odpowiednia wiedze oraz doswiadczenie gastronomiczne co z pewnoscia moze sie przydac .Obecnie przebywamy w Niemczech. tel 015217590637