€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech pakowanie warzyw bez języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 14:02

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka w przetwórni do pakowania warzyw w skrzynki oraz przygotowania do wysyłki. Oferta pracy w Niemczech od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Lokalizacja: Kolonia

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Liczba wakatów: 4

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownikowi przydzielony pracę przy pakowaniu warzyw do skrzynek.
  • Niezbędne jest przy pakowaniu sortowanie warzyw i odrzucanie tych nienadających się do sprzedaży.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie przygotować towar do wysyłki dla sklepów wielkopowierzchniowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • duże pokłady energii
  • systematyczność, dokładność
  • wytrwałość
  • gotowość do pracy na hali w której temperatura waha się w okolicy 2-4 stopni Celsjusza
  • mile widziana licencja na wózki widłowe

Oferujemy:

  • odzież roboczą
  • niezbędny sprzęt
  • szkolenie wprowadzające
  • opieka polskojęzycznego koordynatora zmian
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się
  • zatrudnienie legalne z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PW/02/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4054cf6f52244e2

8 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie warzyw bez języka od zaraz Kolonia”

  1. Witam serdecznie wraz z mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy Posiadamy doświadczenie na danym stanowisku pracowaliśmy w Holandii.Proszę o kontakt tel.510523160 lub (89)6240094

  2. bartosz1234 na 3 lutego 2015 @ 09:22

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam
    30 lat ,mieszkam w miejscowości hurth koło kolln
    Mam duże doświadczenie na produkcji ,pracowałem w chłodni na produkcji ryb,
    W firmie langut produkcja karmy dla zwierząt , Hamburg nintendo pakowacz produkcja
    Jestem dyspozycyjny prosze o kontakt bartosz dubiel
    Mój numer+49 15163912655

  3. mateusz88 na 3 lutego 2015 @ 12:22

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy,mam doswiatczenie pracowalem przy pomidorach w Holandii a takze na chlodniach przy mięsie posiadam uprawnienia na wozki widlowe. Mam 27 lat jestem systematyczny i dyspozycyjny , prosze o kontakt Mateusz Gumiela. Nr. kontaktowy +48505846293

  4. Witam, jestem zainteresowana ofertá pracy, proszé o kontakt e-mail. Pozdrawiam.

  5. jestem zainteresowany prosze o kontakt 722392001

  6. witam serdecznie jestem gotowy do podjecia pracy prosze o kontakt 664537158

  7. witam wraz z mężem i kolega jestesmy zainteresowani pracowalismy w ogrodnictwie przy pomidorach i ogorkach w Niemczech pracowalismy na magazynie i w rzezni w niskich temperaturach proszę o kontakt 663065952

  8. Jestem zainteresowana ofertą pracy-posiadam doswiadczenie w pracy na produkcji,pracowałam przy pakowaniu woców i slodyczy za granica.