€ 2500-2600 brutto mc

Dortmund oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 18:07

Dla pracodawcy z Dortmundu poszukiwane osoby do pracy w Niemczech aktualnej od zaraz. Zatrudnienie dla sprzątaczek przy sprzątaniu galerii handlowej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przebiegać musi zgodnie z grafikiem, a zadaniem pracownika jest obejść centrum i po kolei sprzątać wybrane punkty, np. toalety, część restauracyjną itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • sumienność i elastyczność;
  • pracowitość, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • samodzielne stanowisko;
  • dokładne szkolenie;
  • wynagrodzenie zawsze na czas na konto pracownika;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie odpłatne.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/06/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-2019/

ID ogłoszenia: 6555cf53a89938a0