€ od 14,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2021 18:59

Dla sprzątaczy-sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka przy sprzątaniu biur. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: od 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu biur;
  • stałe godziny pracy;
  • dbanie o czystość, czyli mycie łazienek, podłóg, a także odkażanie i dezynfekowanie powierzchni, odkurzanie, a także wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość brania zaliczek;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pierwszą umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • pracę na pełny etat;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • środki ochrony osobistej.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur 2021, Monachium”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-biur-monachium/

ID ogłoszenia: 748610974854b680