€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów bez języka Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 00:53

Chętnie zatrudnimy Polaków od zaraz w zakładzie z Berlina przy pakowaniu lodów. Atrakcyjna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto oraz 25 euro netto za każdy dzień

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu przy linii lodów do kartonów
  • zadaniem będzie również kontrola jakości produktów
  • obowiązki będą wykonywane w niskich temperaturach

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na okres 3 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialne i staranne wykonywanie obowiązków
  • samodyscyplina
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • pracę na czas określony od zaraz do końca czerwca lub początku lipca
  • kompleksowe szkolenia
  • ubrania robocze oraz środki ochrony
  • zamieszkanie płatne w hotelu pracowniczym za około 200-300 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowanie lodów, Berlin”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-lodow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 23258ee7223c2435