€ 12,84 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 10 marca 2019 16:54

Na linii produkcyjnej do pracy w Niemczech potrzebne osoby przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie bez znajomości języka w Lipsku aktualne od zaraz i z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie przez pracodawcę oraz wysokim wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy produkcji pralin czekoladowych;
  • kontrola jakości;
  • ręczne układanie czekoladek na plastikowych tackach;
  • odrzucanie pralinek, które zawierają jakiekolwiek defekty.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności;
  • rzetelność;
  • praca zgodnie z zasadami higieny pracy z żywnością i ich znajomość;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie odpłatne na miejscu w cenie 150 Eur miesięcznie od osoby albo 250 Eur miesięcznie od pary;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • umowę na czas określony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • w kantynie pracowniczej dostęp do tanich obiadów.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótkim opisem własnej osoby należy przesłać na dres: neuearbeit@berlin.com

Koniecznie trzeba dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz w tytule wiadomości podać: „Praliny Lipsk 02/19”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 2295c85093467f11