€ od 51 złoty brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w Hamburgu z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg i okolice
  • Opublikowany: 21 września 2022 08:41

Z oczekiwaną podstawową znajomością języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w Hamburgu. Zatrudnienie przy komisjonowaniu, kontroli towarów, kontroli wysyłek itp.

Szukamy od zaraz pracowników na magazyn w Hamburgu i okolicach

Zakres obowiązków:
* Ogólne zadania wykonywane na magazynie-komisjonowanie
* Spisywanie aktualnego stanu towaru
* Kontrola przyjmowanego towaru
* Kontrola wysyłanych towarów

Zalety:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie od 11 Euro/h (Od października podwyżka do 12,44 euro brutto/h)
Premia świąteczna oraz urlopowa
Możliwość elastycznego grafiku pracy
Pomoc ze strony polskojęzycznego pracownika w wypełnianiu dokumentów
Praca głównie od poniedziałku-piątku, czasem również soboty

Wymagania:
Niezawodność i punktualność
Pełna zdolność do pracy fizycznej
Umiejętność pracy w grupie
kultura osobista
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Miłe widziane doświadczenie w pracy, nie jest to jednak warunek konieczny
Motywacja i zaangażowanie
znajomość języka niemieckiego (chociażby podstawowa, A2+); czasem jest możliwość znalezienia dla os. bez języka

Masz pytania? Zadzwoń: 724-008-785

ID ogłoszenia: 46863184c0d7b39f

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez AlphaConsult KG

Ostatnie przedmioty dodane przez AlphaConsult KG »