€ 15 brutto/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2019 22:25

Bez doświadczenia poszukiwani budowlańcy do pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz. + dieta 25 Eur netto za każdy dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy rozbiórce biurowca;
  • wykonywanie zadań, które będą zlecane na bieżąco;, np. wynoszenie gruzu, skuwanie ścian, demontowanie armatury, sortowanie odpadów itp.;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • obuwie ochronne z metalowymi noskami.

Oferujemy:

  • uniform służbowy, środki ochronne oraz narzędzia;
  • zatrudnienie od zaraz na 10 tygodni, ewentualnie także inne projekty;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 10 Eur za dobę.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym rb/k/08/19 należy wysłać na adres:  arbeitbeiuns@fastmail.de

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-praca-niemcy-bez-jezyka-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 3055d48a11572796