€ 2100-2700 euro miesięcznie brutto.

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka produkcja i montaż AGD 2018 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 12 września 2018 14:40

Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 na produkcji w fabryce z Düsseldorf przy montażu sprzętu AGD. Nie wymagamy doświadczenia. Mamy aż 10 wolnych miejsc do obsadzenia!

Stanowisko: pracownik produkcji;

Wakaty: 10

Lokalizacja: Düsseldorf.

Pensja miesięczna: 2100-2700 euro brutto.

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe przy sprzęcie AGD, takim jak pralki, lodówki, zmywarki itp.
  • składanie części za pomocą odpowiednich narzędzi;
  • kontrolowanie jakości produktów.

Wymagamy:

  • dużej samodzielności;
  • sumiennego podejścia do zadań;
  • dobrej organizacji czasu;
  • sprawności manualnej;
  • spostrzegawczości;
  • braku poważnych chorób;
  • dodatkową zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na pół roku;
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym płatne 250 euro miesięcznie;
  • premie uznaniowe za wydajną pracę.

Źródło:
Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń pod adres:

Beschaftigung@germanymail.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca na produkcji przy montażu pralek, lodówek – AGD, Düsseldorf”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-montaz-agd-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9795b9903a10b0cc