€ 1100 euro miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech od stycznia 2015 jako opiekunka osób starszych w Lünen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lünen
  • Opublikowany: 12 listopada 2014 23:16

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla opiekunki osoby starszej w Lünen obok Dortmundu. Zatrudnienie od 17 stycznia 2015 dla osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Opiekunka osoby starszej

Miejsce pracy: Lünen, miasto znajdujące się w odległości 13 km od Dortmundu

Zarobki: 1100 euro miesięcznie

Termin: wyjazd 17 stycznia 2015 na dwa miesiące – wyjazdy odbywać się będą w systemie 2 miesiące pracy, 2 przerwy w Polsce

Obowiązki:

  • Osoba która zatrudnimy będzie opiekować się 93 letnią kobietą, ważącą 58 kilogramów.
  • Pani mieszka sama, ma problemy z poruszaniem się, ma problemy ze wzrokiem i słuchem.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie wykonywać prace opiekuńcze, myć i dbać o higienę podopiecznej, pomoc w obowiązkach domowych – również przygotowanie posiłku.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy opiekuna
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu w podanym terminie
  • cierpliwość, empatia

Oferujemy:

  • zapewnione legalne zatrudnienie w Niemczech
  • pracę cykliczną na ok 2-3 miesiące
  • dokument A1, kartę EKUZ, oraz składki do ZUSu
  • nie pobieramy prowizji
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby ze znajomością podstawową również mogą aplikować, jednak wynagrodzenie będzie niższe – ok 800-900 euro netto.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać drogą mailową na adres: progresssio24@wp.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-opiekunka-osoby-starszej-od-17-stycznia-2015-dortmund/

ID ogłoszenia: 2385463a00f44b13

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od stycznia 2015 jako opiekunka osób starszych w Lünen”

  1. Dziendobry , nazywam sie monika surzyn , obecnie mieszkam we wloszech i pracuje jako pracownik medyczny w szpitalu we wloszech , interesuje mnie praca na terenie niemiec na czas okreslony , od stycznia , nie mam preferencji poniewaz znam sie na opiece z problemami zdrowotnymi, znam podstawy wyrywkowo niemieckiego, jedynie tyle co uczylam sie trzy lata temu , ale jak dla mnie to nie ma problemow z bariera jezykowa poniewaz do wloch przyjechalam ze slownikiem i nie znajac ani jednego slowa .zalezy mi na pracy tylko na czas okreslony poniewaz mieszkam na stale we wloszech , mam staz z duzym doswiadczeniem i dyplom wykwalificowanego pracownika medycznego, udzielam sie w czerwonym krzyzu i na karetkach jako wolontariusz , we wloszech mieszkam od 15 lat i mam 10 letnie doswiadczenie w medycynie pomocy straszym i pracowalam jako pomoc pielegniarki , prosze o propozycje pracy i kontakt pod nr 00393883593615 e mail. Monikasurzyn@me.com dziekuje