€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2014 23:44

Producent artykułów spożywczych zatrudni 8 pracowników na produkcję. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na linii produkcyjnej od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Bawaria

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Opis zadań:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za ogólne pracy mające na celu wspieranie procesów produkcyjnych w zakładzie z produkcją żywności.
  • zadania np.: pakowanie, kontrola jakości wykonywane głównie na taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • posiadanie dokumentów poświadczenie niekaralność
  • znajomość HACCP
  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • posiadanie aktualnych badań sanitarno epidemiologicznych

Oferta:

  • Praca na 3 miesiące, zatrudnienie poprzez Agencję pracy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość przedłużenia umowy po 3 miesiącach
  • wsparcie przy poszukiwaniu zamieszkania
  • pomagamy przy dokumentach niezbędnych do wyjazdu
  • oferujemy pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu w zakładzie pracy

Aplikacja:
Wszyscy chętni proszeni są o przesłanie wiadomości zawierającej CV oraz klauzulę o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych wraz z numerem referencyjnym w tytule: „GB/38/2014” na adres:

  • ganztagsberuf@ok.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-spozywczej-bez-znajomosci-jezyka-bawaria/

ID ogłoszenia: 553534534db8fea2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez języka Bawaria”

  1. witam Serdecznie,Oboje z mężem jesteśmy zainteresowani pracą na dłuższy okres czasu.Jestesmy pracowici i sumiennie wywiązujemy się z obowiązków.Prosimy o kontakt anetos83@gmail.com