€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji keczupu bez języka Leverkusen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Opublikowany: 30 marca 2015 02:00

Producent keczupu i koncentratów pomidorowych z Leverkusen zatrudni pracowników na produkcję. Niemcy praca bez znajomości języka w przetwórni na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Leverkusen

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Różnego rodzaju prace produkcyjne w przetwórni na produkcji produktów z pomidorów.
  • Do zadań należeć będzie mycie i selekcjonowanie warzyw, odrzucanie jednostek niezdatnych do produkcji.
  • Pracownik może zostać przydzielony do obsługi maszyn produkcyjnych i kontrolowania jakości procesów.
  • Inne zadania, np. dbanie o wysoką jakość innych składników, mieszanie, odpowiednie odmierzanie składników zgodnie z recepturą zakładu.
  • Zadania wykonywane będą taśmowo.

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • obowiązkowo punktualność, sumienność, niezawodność
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych jeżeli będzie taka potrzeba
  • brak konfliktów z prawem
  • mobilność
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • pracę na przejrzystych warunkach zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • praca w renomowanej firmie niemieckiej
  • zapewnione ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • na miejscu czeka płatna kwatera, miesięcznie koszty wynoszą ok 185 euro
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: PPom.015.2015

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 468551874691025d

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji keczupu bez języka Leverkusen od zaraz”

  1. Produkcja ketchupu na 1 kwietnia 2015 @ 09:43

    Witam
    Jestem zaineresowana oferta pracy na produkcji 015.2015 z mozliwoscia wyjazdu od zaraz

    Pracowalam juz w Niemczech i mam doswiadczenie w pracy na produkcji

    Tel +48 530 867 015

    Z powazaniem
    Iwona Krawczyk

  2. witam mieszkam w Leverkusen i jestem zainteresowana pracą na produkcji. Mój tel 0214 31265017