€ 8.50 euro brutto

Oferta pracy w Niemczech na produkcji dla kobiet przy kosmetykach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peissenberg
  • Opublikowany: 3 stycznia 2014 13:45

Firma produkująca kosmetyki z Peissenberg poszukuje pracowników na linię produkcyjną. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kobiet bez doświadczenia przy pakowaniu, sortowaniu i etykietowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Peissenberg, Niemcy

Praca preferowana dla kobiet

Płaca: 8.50 euro brutto h

Zadania:

  • Ta praca polegać będzie na wykonywaniu obowiązków na linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie, etykietowanie, obsługa maszyn produkcyjnych oraz inne prace zlecone przez pracodawcę.
  • Praca odbywa się na 3 zmiany i jest preferowana dla kobiet.
  • Zmiany przedstawiają się następująco:
  1. zmiana: 6 do 14.30
  2. zmiana: 14.30 do 22.30
  3. zmiana: od 22.30 do 6.00

Oczekujemy:

  • od kandydatek wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu i możliwość przyjazdu nim do pracy
  • mile widziane będzie doświadczenie we wcześniejszej pracy na produkcji
  • samodzielne zorganizowanie przejazdu do i z pracy

Oferta:

  • umowa z niemieckim pracodawcą, zapewnione ubezpieczenie i składki
  • zapewnione 151 h pracy miesięcznie
  • dla zainteresowanych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracowników obowiązują dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • zamieszkanie w dwuosobowych pokojach- koszt 80-100 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem maila:
office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id202632.html

ID ogłoszenia: 83252c6858b9747f

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji dla kobiet przy kosmetykach”

  1. agnieszka150390 na 7 stycznia 2014 @ 16:11

    witam, jestem zainteresowana wraz z narzeczonym praca w państwa firmie, nr kontaktowy 691-117-972

    • ewkasobon123 na 10 stycznia 2014 @ 10:44

      Nazywam się : Ewa Libigocka.
      Mam lat : 46.
      Mieszkam : Leśnica Opolska.
      Numer kontaktowy : 500738699.
      Posiadam Numer SOFFI.
      Doswiadczenie : praca za granicą przy pakowaniu owoców i warzyw.
      Jestem zainteresowana tą pracą proszę o kontakt telefoniczny lub e mailem, : bartek.libigocki@o2.pl