€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji części samochodowych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 13 października 2013 21:59

Poszukiwany pracownik na produkcję części samochodowych od zaraz. Oferta Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy składaniu, pakowaniu i komisjonowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Niemcy

Płaca: do ustalenia

Termin: Od zaraz

Zadania:

  • Oferta pracy na linii produkcyjnej przy produkcji podzespołów samochodowych.
  • Do obowiązków pracownika należeć będzie składanie części, pakowanie, wysyłka. Do zadań będzie należeć również komisjonowanie produktów na magazynie. Wykonywanie zadań używając maszyn magazynowych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji, również przy komisjonowaniu artykułów, pakowaniu i wysyłce
  • licencja na wózki widłowe
  • Zaangażowanie, pracowitość, dokładność
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • jasne warunki zatrudnienia
  • pomoc przy formalnościach z wyjazdem do pracy w Niemczech
  • pomoc naszego pracownika w przygotowaniu odpowiednich dokumentów aplikacyjnych potrzebnych aby wziąć udział w procesie rekrutacji.
  • pomoc przy znalezieniu zamieszkania
  • Legalne zatrudnienie
  • pracę na niemieckiej umowie
  • praca na czas nieokreślony
  • możliwość pracy w nadgodzinach ( dodatkowo płatnych)

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:
mondi-Polska.91258@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-id194827.html

ID ogłoszenia: 9885258263718ace