€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji Bawaria Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 23 września 2013 00:57

Poszukiwany pracownik fizyczny na produkcję w Bawarii. Niemcy praca w Inglostadt na linii produkcyjnej przy kontroli jakości, pakowaniu i składaniu elementów samochodowych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Ingolstadt

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na produkcji przy wykonywaniu wszelkich prac montażowych przy linii produkcyjnej.
  • Do zadań pracowników należeć będzie składnie, mocowanie części samochodowych. Obowiązkiem pracowników będzie przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie elementów. Prace będą wykonywanie za pomocą maszyn.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym- umożliwiająca swobodną rozmowę
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na dłużej
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej
  • wytrzymałość
  • dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w pracy na produkcji oraz posiadanie własnego auta
  • gotowość pracy w trybie zmianowym

Oferta:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia, ze wszelkimi składkami i ubezpieczeniem
  • Na początek współpracy umowa na 6 miesięcy.
  • zamieszkanie zagwarantowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Aby aplikować na to stanowisko prosimy o kontakt telefoniczny: 12 661 64 00
lub mailowo załączając CV w języku niemieckim i zdjęcie na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Niemcy.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20b8cf/

ID ogłoszenia: 985523f7fded26e6