€ 8,19 EUR brutto/h plus dniówki

Oferta pracy w Niemczech na magazynie z oponami od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 00:00

Magazyn ze Stuttgartu z częściami samochodowymi poszukuje pracowników fizycznych. Sezonowa praca w Niemczech dostępna od zaraz przy pakowaniu, magazynowaniu opon.

Stanowisko: Pracownik magazynu z oponami

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,19 EUR brutto/h plus dniówki w wysokości do 6 euro netto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Wspieranie prac magazynowych, rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • odpowiednie pakowanie i zabezpieczanie produktów przed transportem
  • magazynowanie produktów, sprawdzanie stanów magazynowych lub inne prace pomocnicze.

Wymagamy:

  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • doświadczenie zdobyte w pracy magazynowej

Oferta:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Zarobki w wysokości 8,19 EUR brutto/h plus do 6 euro netto dniówki
  • opieka polskojęzycznego koordynatora w miejscu pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres: mc@europeanstaffing.eu
Kontakt: 017625504599

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20l127/

ID ogłoszenia: 255289151e87552