€ 15 brutto/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach od zaraz bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 21:22

Pracodawca z Kolonii poszukuje osób do pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto/godz. + dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości 25 Eur netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca fizyczna przy rozbiórkach biurowca;
  • wykonywanie bieżących zadań, które zostały zlecone przez kierownika;
  • obowiązkiem jest, np. skuwanie kafelków czy demontaż stolarki okiennej itp.;
  • noszenie gruzu do i odpadów do kontenerów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • koniecznie trzeba zabrać ze sobą obuwie z metalowymi noskami.

Oferujemy:

  • pracę na 10 tygodni z możliwością jej przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 10 Eur za dobę w hotelu robotniczym oddalonym o 2 km od miejsca pracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • uniform służbowy oraz narzędzia do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym:

rb/k/02/19 należy wysłać na adres: arbeitbeiuns2019@fastmail.de

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-niemcy-praca-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 6815c6aedf02d2ac