€ 9 do 10 euro netto/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla montera płyt karton-gips Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Turyngia
  • Opublikowany: 6 lipca 2014 22:57

Aktualnie firma budowlana z Turyngi poszukuje monterów płyt karton-gips. Oferta pracy w Niemczech przy regipsach w budownictwie dla 2 Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Turyngia

Liczba wakatów: 2

Zarobki: 9 do 10 euro netto/h, nadgodziny płatne dodatkowo

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za przebudowę ścian, montowanie płyt kartonowo gipsowych, przygotowanie stelaży.
  • Do zadań należeć będzie również montowanie ociepleń, izolacji i szpachlowanie ścian

Wymagania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • fachowość
  • brak nałogów
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej u jednej osoby
  • posiadanie swojego samochodu oraz własnych narzędzi

Oferta:

  • warunki zatrudnienia są niemieckie
  • ubezpieczenie zapewnione wraz ze składkami
  • dobre zarobki
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • pracodawca zapewnia bezpłatnie zamieszkanie

Sposób aplikacji:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie wiadomości z CV na adres: biuro@flexjob.pl . Proszę wpisać w temacie: GK/100/DE

źródło: http://www.praca4u.net/monterzy-plyt-karton-gips-trockenbau-niemcy-id229939.html

ID ogłoszenia: 94853b9caca7ceba