€ 1400 - 1500 miesięcznie netto

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla malarza-tapeciarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 6 maja 2016 11:38

Poszukujemy malarza-tapeciarza na budowę w Berlinie. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków przy wykończeniach. Bezpłatne zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu przez pracodawcę. Szukamy osób dokładnych oraz skrupulatnych.

Stanowisko: malarz-tapeciarz.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1400-1500 euro miesięcznie netto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • przygotowanie ścian do malowania;
  • zabezpieczanie podłóg i listew przed zachlapaniem;
  • praca za pomocą różnych technik (ręcznej, maszynowej);
  • tapetowanie oraz malowanie;
  • przygotowywanie i rozrabianie farb.

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na budowie min.2-3 lata;
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • punktualność, niezawodność;
  • sprawność fizyczna i manualna;
  • odpowiedzialne podejście;
  • poczucie estetyki;
  • komunikatywny język niemiecki;
  • plusem będzie posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności;
  • samodyscyplina i zaradność.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • zakwaterowanie bezpłatne w Berlinie;
  • możliwość nadgodzin;
  • zatrudnienie na długi czas.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do wysłania CV poprzez stronę internetową:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-jako-malarz-tapeciarz-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 768572c63604c103

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na budowie dla malarza-tapeciarza od zaraz Berlin”

  1. Andrzej Jurczak na 12 maja 2016 @ 06:34

    witam,jestem zainteresowany tą ofertą posiadam duze doświadczenie na budowach w Niemczech i Izraelu. pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy posiadam duże doświadczenie na budowach w Niemczech i Izraelu mam własny samochód. Andrzej