€ 10-15 euro/h plus dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka od zaraz wykończenia Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 20:27

Praca w Niemczech bez znajomości języka. Poszukiwani od zaraz pracownicy na budowę do remontów i wykończeń w Wiesbaden. Zakwaterowanie bezpłatne oraz dietę zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Miejsce pracy: Wiesbaden.

Wynagrodzenie: 10-15 euro za godzinę plus dieta 20 euro dziennie.

Start: od zaraz.

Numer referencyjny: pracownik-ogolnobudowlany/06/16.

Obowiązki na stanowisku:

  • sucha zabudowa, tynkowanie, malowanie ścian;
  • przygotowanie podłoża do powyższych prac;
  • robienie wylewek;
  • wynoszenie gruzu, skuwanie glazury, demontowanie systemów o ile jest taka potrzeba;
  • kładzenie nowej glazury;
  • obowiązki są wykonywane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, w zależności od aktualnych potrzeb.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy;
  • prawo jazdy kat.B i samochód będzie zaletą;
  • umiejętność efektywnego i sprawnego działania w zespole;
  • szczegółowość;
  • kreatywność;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • punktualność i niezawodność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie bezpłatne oraz dietę;
  • umowę o pracę na 4 miesiące z opcją przedłużenia;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • wszelkie narzędzia materiały potrzebne do pracy.

Aplikacje:
Wszystkich zainteresowanych pracą przy remontach i wykończeniach zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy. W temacie wiadomości prosimy wprowadzić numer referencyjny.

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-remonty-i-wykonczenia-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 956576187608a8b8

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka od zaraz wykończenia Wiesbaden”

  1. prosze o kontakt pod nr tel 536556210. jestem zainteresowany praca. nr ref.0616

  2. Prosze o kontakt pod nr. Tel. 506120620 jestem zainteresowany pracą nr. ref. 0616

  3. Prosze kontakt pod nr. Tel. 506120620 jestem zainteresowany praca nr. ref. 0616

  4. jestem zainteresowany praca jako pracownik budowlany mam doświadczenie proszę o kontakt
    +48531202105

  5. MONTER SUCHEJ ZABUDOWY KARTON-GIPS na 18 lipca 2016 @ 16:33

    Dzień dobry ,Nazywam się Zbigniew Kołodziejczyk lat 53 z Katowic ,jestem zainteresowany praca w systemie suchej zabudowy karton-gips ,ścianki działowe sufity podwieszane ,zabudowy typowe nie typowe, szpachlowanie malowanie itp ,w/w zawodzie pracuje od 20 lat ,prace powierzone wykonuje szybko i sprawnie nie pale papierosów co pozwala mi na bycie bardziej wydajnym w pracy od palących Jestem osobą bardzo sprawną i zdrową ,posiadam własny samochód, prawo jazdy kat b,Posiadam bardzo dobre referencje do wglądu .Pozdrawiam Zbigniew Kołodziejczyk 0048 795 807 907