€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech komisjonowanie bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 26 września 2013 09:57

Magazyn poszukuje pracowników fizycznych. Oferta pracy w Niemczech przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień bez znajomości języka niemieckiego z uprawnieniami na wózki widłowe.

Stanowisko: Komisjoner

Płaca: do uzgodnienia

Miejsce: Niemcy

Zadania:

  • Praca na magazynie w niskiej temperaturze ( ok 0-2*C). Do zadań pracowników będzie należało komisjonowanie produktów zgodnie z zamówieniem. Do obowiązków będzie należało zbieranie zamówień korzystając ze skanera oraz wózków elektrycznych paletowych.
  • Praca na akord

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe- w języku niemieckim
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie

Oferta:

  • zagwarantowane zamieszkanie
  • pracę w oparciu o minimalnie 6 miesięczny kontrakt
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • urlop wypoczynkowy płatny

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres:

  • raciborz@silesiapersonal.pl
  • gliwice@silesiapersonal.pl
  • opole@silesiapersonal.pl

Kontakt: 323303671

źródło:

ID ogłoszenia: 2555242bc732e5a9

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech komisjonowanie bez znajomości języka niemieckiego”

  1. witam . jestem zainteresowany ofertą pracy . posiadam uprawnienia na wózki widłowe. jestem gotowy do natychmiastowego wyjazdu . proszę o kontakt 723-301-057