€ 1500 Euro/mc

Oferta pracy w Niemczech Kolonia na budowie dla płytkarza-regipsiarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2016 18:25

Firma budowlana z Kolonii zatrudni płytkarza – regipsiarza. Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech z wysokim wynagrodzeniem a także przyjazną atmosferą pracy oraz możliwością awansu. Zapewniamy wolne weekendy.

Stanowisko: płytkarz-regipsiarz.
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia.
Wynagrodzenie: 1500 Euro/mc.

Zadania na stanowisku:

  • gipsowanie;
  • malowanie ścian;
  • układanie płytek wewnątrz i na zewnątrz;
  • inne prace budowlane w zależności od potrzeb.

Wymagania:

  • optymistyczne podejście;
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku płytkarza.
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę z dobrym wynagrodzeniem;
  • możliwość awansu;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • 8,5 godz. pracy dziennie;
  • dodatkowo płatne nadgodziny;
  • pracę na co najmniej 2 – 3 lata;
  • składki i ubezpieczenia;
  • 24 dni urlopowe rocznie;
  • strój służbowy;
  • możliwość zakwaterowania płatnego w niskiej cenie;
  • wolne weekendy.

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania CV z opisem doświadczenia poprzez stronę internetową http://www.infopraca.pl/praca/plytkarz-regipsiarz/niemcy-kolonia/12420982

Zastrzegamy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://www.infopraca.pl/praca/plytkarz-regipsiarz/niemcy-kolonia/12420982

ID ogłoszenia: 590568fc3deed351