€ 10 Euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech jako Tokarz / Pomocnik tokarza w Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 01:18

Firma z Zwickau poszukuje wykwalifikowanych pracowników do podjęcia legalnej pracy w Niemczech w charakterze tokarza lub pomocnika tokarza. Pracodawca oczekuje minimum rocznego doświadczenia.

Niemiecka firma, Persona-Direktservice GmbH, zatrudniająca pracowników przemysłowych i produkcyjnych na terenie Niemiec, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Tokarz / Pomocnik tokarza
miejsce pracy: Niemcy
nr ref. 01/2016/Tok/np1

Obowiązki:

• obsługa tokarki CNC
• dobór odpowiednich narzędzi
• obróbka zgodnie z dokumentacją
• kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
• dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

Wymagania:

• minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• znajomość systemu FANUC (mile widziane)
• prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
• nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, z pełnym pakietem socjalnym
• atrakcyjne wynagrodzenie, regularne płatności
• długofalową współpracę
• perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
• możliwość pracy w nadgodzinach
• zakwaterowanie na terenie Niemiec
• stałą (bezpłatną) opiekę biura

Prosimy aplikować wysyłając cv mailem na adres info@persona-direktservice.pl . W tytule maila prosimy podać nr ref.: 01/2016/Tok/np1

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502, 533-105-666 oraz 71/307-20-88. Biuro w Polsce czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Prosimy o dopisanie do zgłoszenia następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

ID ogłoszenia: 84756ab6e0d1a4a7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: persona
  • Zarejestrowany od: 6 sierpnia 2014

Inne przedmioty dodane przez persona

Ostatnie przedmioty dodane przez persona »